Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 205/80 R16 111/108Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3205/80 R16 111/108Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111/108
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528709365611

Највисока цена:  158,8 €

Цена по парче

158,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,94 €

Назад кон врвот