Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2 305/70 R16 118/115Q

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2
BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2
BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2305/70 R16 118/115Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
305
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
118/115
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528707677143
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  237,90 €

Цена по парче

237,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 2,50 €

Назад кон врвот