Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2 255/70 R16 115/112Q

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2
BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2
BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2
BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2255/70 R16 115/112Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/112
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528704483273
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
G
C
76 dB

Највисока цена:  295,40 €

Цена по парче

295,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 14,10 €

Назад кон врвот