Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2 245/70 R17 119/116Q

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2
BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2
BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2245/70 R17 119/116Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
119/116
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528702741825
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
G
C
76 dB

Највисока цена:  215,50 €

Цена по парче

215,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 12,61 €

Назад кон врвот