Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2 235/75 R15 104/101Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 2235/75 R15 104/101Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/101
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528705641924
Оценки од купувачи:

Највисока цена:   

Назад кон врвот