Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Long Trail T/A Tour 235/70 R17 108T

BF Goodrich

BF Goodrich Long Trail T/A Tour235/70 R17 108T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704558971
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  297,4 €

Цена по парче

297,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот