Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 245/45 R17 99W

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2245/45 R17 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528708703575
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  148,5 €

Цена по парче

148,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот