Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 245/40 R18 97W

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2245/40 R18 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528704346554
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  145,4 €

Цена по парче

145,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот