Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 235/45 R17 97V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2235/45 R17 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705963514
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  114,2 €

Цена по парче

114,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот