Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 225/55 R16 99H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2225/55 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706637353
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
69 dB

Највисока цена:  131,6 €

Цена по парче

131,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот