Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 225/45 R18 95W

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2225/45 R18 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528702303627
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  149,8 €

Цена по парче

149,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот