Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 215/60 R16 99V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2215/60 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702311967
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  129,5 €

Цена по парче

129,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,75 €

Назад кон врвот