Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 205/70 R16 97H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2205/70 R16 97H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528701259093
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  118,8 €

Цена по парче

118,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,38 €

Назад кон врвот