Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 205/60 R16 96H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528709484756
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  109,6 €

Цена по парче

109,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,91 €

Назад кон врвот