Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 205/55 R19 97V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2205/55 R19 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702005781
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  146,1 €

Цена по парче

146,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот