Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 195/55 R16 91V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2195/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528709690881
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот