Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 195/45 R16 84H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2195/45 R16 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703311010
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  114,2 €

Цена по парче

114,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот