Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 185/65 R15 88H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706326493
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
68 dB

Највисока цена:  79,6 €

Цена по парче

79,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот