Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 185/65 R14 86T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2185/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702263495
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  90 €

Цена по парче

90 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот