Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 185/60 R14 82H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703569459
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  82,1 €

Цена по парче

82,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот