Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 175/70 R14 84T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528706978821
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  92,8 €

Цена по парче

92,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот