Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 165/65 R15 81T

BF Goodrich g-Grip All Season 2
BF Goodrich g-Grip All Season 2
BF Goodrich g-Grip All Season 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2165/65 R15 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528705975753
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
68 dB

Највисока цена:  75,70 €

Цена по парче

75,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,47 €

Назад кон врвот