Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 2 165/65 R14 79T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season 2165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528706462443
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  74,4 €

Цена по парче

74,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот