Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 165/70 R14 81T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702038925
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  86,70 €

Цена по парче

86,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот