Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip All Season 155/65 R14 75T

BF Goodrich g-Grip All Season
BF Goodrich g-Grip All Season
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip All Season155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528708825253
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  73,30 €

Цена по парче

73,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 10,25 €

Назад кон врвот