Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 255/35 R19 96Y

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip255/35 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528700442892
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  188,80 €

Цена по парче

188,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,75 €

Назад кон врвот