Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 245/45 R18 100W

BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip245/45 R18 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528700258035
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  158,10 €

Цена по парче

158,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,35 €

Назад кон врвот