Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 245/45 R17 95Y

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip245/45 R17 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528702734629
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  166,3 €

Цена по парче

166,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот