Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 245/40 R19 98Y

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip245/40 R19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528702235140
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  181,8 €

Цена по парче

181,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,99 €

Назад кон врвот