Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 225/45 R17 91W

BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip225/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528701316178
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  121,20 €

Цена по парче

121,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,35 €

Назад кон врвот