Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 225/40 R18 92Y

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip225/40 R18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528706141225
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  113,9 €

Цена по парче

113,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот