Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 215/60 R16 95H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip215/60 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528700498639
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  105,70 €

Цена по парче

105,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,03 €

Назад кон врвот