Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 215/50 R17 95W

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip215/50 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528706775666
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  124,70 €

Цена по парче

124,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,75 €

Назад кон врвот