Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 215/50 R17 95V

BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip215/50 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702800836
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  116,10 €

Цена по парче

116,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,03 €

Назад кон врвот