Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 215/45 R16 90V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip215/45 R16 90V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528700626513
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот