Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 205/65 R15 94H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528700241730
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  122,9 €

Цена по парче

122,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот