Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 205/60 R16 92H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703437901
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  145,2 €

Цена по парче

145,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот