Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 205/50 R17 93Y

BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip205/50 R17 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528708810723
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  123,20 €

Цена по парче

123,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,66 €

Назад кон врвот