Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 205/40 R17 84W

BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip205/40 R17 84W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528703841807
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  105,70 €

Цена по парче

105,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,00 €

Назад кон врвот