Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 195/65 R15 91H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528704355938
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  82,6 €

Цена по парче

82,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,98 €

Назад кон врвот