Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 195/55 R16 87T

BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip195/55 R16 87T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528700840292
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  78,10 €

Цена по парче

78,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,45 €

Назад кон врвот