Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 195/55 R16 87H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip195/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528709603423
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  70,2 €

Цена по парче

70,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,44 €

Назад кон врвот