Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 195/55 R15 85V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip195/55 R15 85V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528701787121
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот