Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 185/60 R15 88H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703209096
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  80,80 €

Цена по парче

80,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,19 €

Назад кон врвот