Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 185/60 R15 84H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip185/60 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528704345946
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  75,40 €

Цена по парче

75,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,19 €

Назад кон врвот