Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Grip 185/60 R14 82T

BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich g-Grip
BF Goodrich

BF Goodrich g-Grip185/60 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704484973
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  63,50 €

Цена по парче

63,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,14 €

Назад кон врвот