Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 225/55 R17 101H

BF Goodrich g-Force Winter
BF Goodrich g-Force Winter
BF Goodrich g-Force Winter
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter225/55 R17 101H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528701689982
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
71 dB

Највисока цена:  246,50 €

Цена по парче

246,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 1,25 €

Назад кон врвот