Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 225/55 R16 99H

BF Goodrich g-Force Winter
BF Goodrich g-Force Winter
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter225/55 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705116019
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
71 dB

Највисока цена:  110,80 €

Цена по парче

110,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,31 €

Назад кон врвот