Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 225/50 R16 96H

BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter225/50 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705044831
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  122,6 €

Цена по парче

122,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,63 €

Назад кон врвот