Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 225/40 R18 92V

BF Goodrich g-Force Winter
BF Goodrich g-Force Winter
BF Goodrich g-Force Winter
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter225/40 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528700740738
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  180,20 €

Цена по парче

180,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 10,20 €

Назад кон врвот